Roczna szkoła kosmetyczna

Dzisiaj na zajęciach kriolipoliza ❄️❄️❄️ i żelazko antycellulitowe 👙

Roczna Szkoła Kosmetyczna Beauty Expert zaprasza do podjęcia nauki w roku szkolnym 2018/2019.

Startujemy już 15 września!

Zdobądź kompetencje zawodowe w branży z niesamowitymi perspektywami, nowych fajnych znajomych i nowy zawód w ciągu jednego roku!

Ucz się od najlepszych! Nie czekaj! Zapisz się już dziś!

roczna szkoła kosmetyczna

Nabór WRZESIEŃ 2018: Zielona Góra, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Katowice, Rzeszów, Kielce, Opole, Gorzów Wielkopolski, Warszawa, Kraków, Łódź, Gdynia, Szczecin.

Dlaczego warto aplikować?

• NIE WYMAGAMY ukończenia szkoły średniej!
  • Oferujemy wykształcenie i pełne przygotowanie do wykonywania zawodu.
  • Zapewniamy doświadczoną i utytułowaną kadrę szkoleniową.
  • Nasze słuchaczki zaopatrujemy w wyprawkę w postaci akcesoriów i uniformu.
  • Program nauczania kończy się egzaminem praktycznym i teoretycznym. Po zdaniu egzaminów słuchaczki otrzymają Międzynarodowy Certyfikat przetłumaczony na 3 języki.
  • Po ukończeniu szkoły:
    • świadczymy dodatkowe szkolenia specjalistyczne w okazyjnej cenie dla słuchaczek szkoły.
    • oferujemy wyposażenie gabinetu w bardzo atrakcyjnej cenie z ratami 0% (Beauty Expert jest dystrybutorem renomowanego, specjalistycznego sprzętu do wyposażenia salonów kosmetycznych).
Jak szkolimy:
  • Zajęcia odbywają się w trybie weekendowym – 2 razy w miesiącu. Zobacz zdjęcia z zajęć
  • Program składa się z 384 godzin, zaplanowanych na 12 miesięcy.
  • 90 % zajęć z proponowanego przez nas programu nauczania do zajęcia praktyczne, które odbywają się na najwyższej klasy sprzęcie.
  • Pozostałe 10% nauki to zagadnienia teoretyczne, które odbywają się przy wsparciu urządzeń multimedialnych.
  • Udostępniamy materiały szkoleniowe w formie elektronicznej.
  • Każda uczestniczka uczy się oraz ćwiczy przy własnym stanowisku wyposażonym w niezbędne akcesoria i produkty.

informacja:
tel +48 68 453-88-98
tel. kom. 607-412-001

szkoła kosmetyczna

Zapraszamy!

• Ekskluzywne, profesjonalnie wyposażone pracownie.
  • Multimedialne sale dydaktyczne.
  • Ponad 13 letnie doświadczenie w branży kosmetyczno – szkoleniowej.
  • Doświadczona kadra szkoląca.
  • Międzynarodowy certyfikat w 3 językach.
  • Dostęp do nowoczesnych aparatów kosmetycznych.

Przedmioty nauczana:

• Anatomia i fizjologia
  • Higiena
  • Podstawy przedsiębiorczości zarządzanie salonem urody, manager spa promocja salonu – social media i online marketing
  • Fizykoterapia
  • Kosmetologia
  • Dermatologia
  • Dietetyka
  • Pracownia kosmetyki

Wyposażając u nas gabinet, szkolenia

otrzymasz w prezencie!