Szkolenie Online Przekłuwanie Uszu

Opanuj bezpieczne i higieniczne przekłuwanie uszu metodą Blomdahl dzięki naszemu kursowi online. Zdobądź wiedzę teoretyczną o budowie skóry, alergiach, bezpieczeństwie zabiegu i przepisach prawnych. Naucz się praktycznych umiejętności wykonania procedury przekłuwania uszu. Rozpocznij profesjonalną edukację już teraz.

czego się nauczysz - TEORIA
  1. Budowa komórki i tkanek.
  2. Budowa i funkcje skóry.
  3. Choroby skóry.
  4. Alergie.
  5. Budowa kolczyka.
  6. Kasety zabiegowe.
  7. Bezpieczeństwo i higiena.
  8. Kwalifikacja do zabiegu.
  9. Przepisy prawne.
  10. Przygotowanie stanowiska.
  11. Metodyka zabiegowa.
  12. Zalecenia pozabiegowe.
czego się nauczysz - PRAKTYKA
  1. Przygotowanie stanowiska.
  2. Przygotowanie zestawu.
  3. Materiały jednorazowe.
  4. Wykonanie procedury przekłuwania uszu.
Egzamin
  • Interaktywny QUIZ sprawdzi Twoją wiedzę
  • Następnie uzyskując wynik 100% możesz wygenerować certyfikat
  • Do egzaminu możesz podchodzić wielokrotnie
  • Każde podejście do egzaminu jest bezpłatne
Co otrzymujesz
  • Materiał video do nauki praktycznej
  • Interaktywne treści do nauki teoretycznej
  • Dostęp do platformy 24/7
  • Dostęp do kursu przez 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Linki do sklepów
  • Aktualizację materiałów
  • Kartę konsultacyjną
  • Certyfikat do pobrania, w 3 językach (bez adnotacji "online")
  • Rachunek lub fakturę VAT w mailu potwierdzającym zamówienie

*Na życzenie, oferujemy certyfikat papierowy z pieczątką i hologramem w cenie 80 zł, wysłany na podany adres.

**Po ukończeniu kursu, masz możliwość przesłania nagrania wykonanego zabiegu za pośrednictwem WeTransfer, wysyłając link na adres online@beautyexpert.io, w celu weryfikacji Twoich umiejętności. Twoja praca zostanie oceniona w ciągu 3 tygodni, zależnie od liczby oczekujących zgłoszeń.