Zobacz jak wprowadzić swoje usługi w świat marketingu z 9 Lekcją w Beauty Expert Online!

Podstawy marketingu z Beauty Expert | Jak skutecznie promować swój salon kosmetyczny i budować lojalną bazę klientów

Zobacz program kursu

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ - TEORIA

Badanie Rynku
  • Czym jest i jakie ma znaczenie?
  • Jakie techniki i narzędzia są dostępne?
Biznesplan
  • Jak skonstruować solidny plan biznesowy?
  • Jakie elementy są kluczowe?
Zakładanie Działalności Gospodarczej
  • Przejdź przez proces zakładania własnej działalności krok po kroku.
Wymogi Sanepidu
  • Jak dostosować przestrzeń do regulacji i standardów?
Strategia Marketingowa
  • Jak planować i implementować efektywne strategie marketingowe?
Budowanie Bazy Klientów
  • Jak przyciągnąć i zatrzymać klientów?
Wyróżnij się na Rynku
  • Jak stać się rozpoznawalnym i unikalnym na tle konkurencji?
Sprzedaż i Techniki Sprzedażowe
  • Jak przekuwać oferty w sprzedaż?
Motywacja i Wypalenie
  • Jak pozostać zmotywowanym i unikać wypalenia zawodowego?
Opracowywanie Cennika Usług
  • Jak ustalić ceny, które przyciągną klientów i zapewnią zysk?
Praca z Trudnym Klientem
  • Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i utrzymać profesjonalizm?
Rozmowy Telefoniczne i Praca Recepcji
  • Jak efektywnie komunikować się z klientami i zarządzać recepcją?
TWOJE PIERWSZE KROKI W BIZNESIE BEAUTY

Z nami odkryjesz, jak krok po kroku zbudować i zarządzać własnym biznesem w branży kosmetologicznej. Dowiesz się, jak przygotować się do otwarcia, jak zdobywać klientów i jak efektywnie zarządzać każdym aspektem działalności, aby zapewnić jej sukces i wzrost.

Zapisz się już teraz i zbuduj swój biznes beauty z Beauty Expert Online!

Wykup dostęp

Dołącz do nas i razem odkrywaj tajniki prowadzenia i promowania biznesu w branży kosmetycznej!