Witaj na platformie Beauty Expert!

Platforma edukacyjna Beauty Expert Online oferuje specjalistyczne kursy kosmetyczne online, zapewniając wygodę nauki i dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Nasz program zapewnia praktyczne umiejętności ze sporą dawką wiedzy teoretycznej, wykorzystując nowoczesne technologie edukacyjne dla skutecznego przyswajania wiedzy. Oprócz rocznej szkoły online, dostępne są kursy online i praktyczne warsztaty Beauty Camp. Uczestnicy zyskują dostęp do materiałów wideo, interaktywnych treści, platformy dostępnej 24/7, możliwość nauki przez 12 miesięcy z opcją przedłużenia, linki do sklepów i aktualizacje kursów. Wszystkie egzaminy odbywają się online, po których można samodzielnie wygenerować certyfikat lub na życzenie zamówić wersję papierową z pieczątkami i hologramem.

O nasO nas

Jaka jest nasza misja?

Wierzymy, że edukacja jest kluczem do sukcesu i ze powinna być dostępna dla każdego.

Doskonałość edukacji

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości treści edukacyjnych, które są oparte na najnowszych trendach, innowacjach i sprawdzonych praktykach w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej. Dążymy do tego, aby nasi kursanci otrzymywali kompleksową i sprawdzoną wiedzę, która pozwala im zdobyć przewagę na rynku Beauty.

Dostępność dla wszystkich

Wierzymy, że nauka powinna być dostępna dla każdego, niezależnie od miejsca zamieszkania czy możliwości finansowych. Nasza platforma umożliwia naukę z dowolnego miejsca, zapewniając elastyczność i wygodę. Dążymy do tego, aby nasi kursanci mieli pełen dostęp do kompleksowych metod nauczania i mogli rozwijać swoje umiejętności w wygodny dla nich sposób.

Inspiracja

Chcemy inspirować naszych kursantów do działania, odkrywania swojego potencjału i dążenia do doskonałości. Tworzymy otwartą i przyjazną społeczność, gdzie każdy może się rozwijać i dzielić swoim doświadczeniem.

Innowacyjność

W dynamicznym świecie kosmetologii, innowacyjność jest niezbędna. Stawiamy na ciągły rozwój i aktualizację naszych lekcji i kursów online. Dążymy do tego, aby nasi kursanci byli zawsze na bieżąco i odkrywali nowe metody w branży Beauty.

Galeria zdjęć z zajęć stacjonarnych

Jaka jest nasza wizja rozwoju?

Naszą wizją jest stworzenie społeczności, która łączy miłośników kosmetologii. Dążymy do zapewnienia otwartego i wspierającego środowiska, w którym każdy kursant ma możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami z kosmetyką i zdobywania wiedzy bez żadnych ograniczeń. Naszym celem jest stworzenie platformy, na której nikt nie będzie wykluczony z powodu swojego pochodzenia czy barier językowych.

Społeczność bez granic

Chcemy stworzyć społeczność, która przekracza granice geograficzne, kulturowe i językowe. Nasi uczestnicy będą mieli możliwość komunikacji i wymiany doświadczeń z osobami z różnych zakątków świata, co pozwoli im poszerzyć swoje horyzonty i nawiązać wartościowe międzynarodowe znajomości.

Nauka bez barier

Nasza platforma umożliwi naukę metod i technik kosmetycznych z różnych regionów świata w łatwy i zrozumiały sposób. Chcielibyśmy zapewnić tłumaczenia w czasie rzeczywistym, co pozwoli uczestnikom bez przeszkód przyswajać wiedzę i uczestniczyć w interaktywnych zajęciach z trenerami z całego świata.

Połączenia na żywo z ekspertami

Chcielibyśmy żeby nasi uczestnicy mieli możliwość uczestnictwa w spotkaniach na żywo z trenerami z różnych zakątków świata. Aby mogli zadawać pytania, uzyskiwać porady i korzystać unikalnych technik i praktyk z innych regionów.

Nowe możliwości biznesowe i współpracy

Pragniemy żeby nasza społeczność łączyła ścieżki specjalistów i pasjonatów z branży beauty. Dając szansę nawiązania nowych kontaktów biznesowych, podjęcia współpracy z innymi ekspertami i rozwoju swojej kariery.

Jakie wyznajemy wartości?

Pasja

Kochamy to, co robimy. Nasza pasja do kosmetyki napędza nas, inspiruje i motywuje, aby przekazywać Wam najlepsze praktyki i techniki.

Innowacje

Stawiamy na ciągły rozwój. Korzystając z najnowszych rozwiązań, staramy się wprowadzać nowości, aby nasi kursanci byli zawsze na bieżąco.

Indywidualne podejście

Rozumiemy, że każdy jest inny. Dlatego dostosowujemy nasze programy i metody nauczania do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Odpowiedzialność

Biorąc pod uwagę dobro zarówno ludzi, jak i planety, dążymy do oferowania kursów opartych na odpowiedzialnych praktykach i produktach.

Wsparcie

Nie jesteś sam w swojej podróży edukacyjnej. Jeśli pojawią się podczas nauki pytania możesz liczyć na nasze wsparcie.

Bezpieczeństwo

Zdrowie i bezpieczeństwo kursantów jest dla nas priorytetem. Prezentowane techniki praktyki i produkty są bezpieczne i zgodne z najwyższymi standardami branżowymi.

Równość

Wierzymy w równość dla wszystkich. Bez względu na pochodzenie, wiek, płeć czy poziom doświadczenia - każdy ma równą szansę na sukces w branży beauty.

Dobre emocje

Uczymy nie tylko technik, ale także jak budować pozytywne relacje z klientami, tworzyć atmosferę zaufania i sprzyjać dobremu samopoczuciu.

Dostępność

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, nasza platforma online jest dostępna dla Ciebie 24/7. Dzięki temu możesz uczyć się w dowolnym czasie i miejscu.

Beauty Camp Warsztaty praktyczne

Beauty Camp to intensywne warsztaty stacjonarne przeznaczone dla uczestników programu Beauty Expert Online, które pozwalają na praktyczne zastosowanie wiedzy i umiejętności nabytych podczas rocznej szkoły online w wykonywaniu zabiegów profesjonalnych. Dostęp do warsztatów otwiera pozytywne zaliczenie quizu, co gwarantuje przygotowanie każdego uczestnika.

Beauty Camp Warsztaty praktyczne

Ucz się praktyki Online

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności dzięki intuicyjnym kursom kosmetycznym online, które poprowadzą Cię przez wszystkie zagadnienia teoretyczne i praktyczne. Uczestnicząc w certyfikowanych szkoleniach kosmetycznych masz pewność, że uzyskasz kompetencje niezbędne w branży Beauty.

Ucz się praktyki Online