Chcę zostać manicurzystką!

zdobienie paznokci

Piękne paznokcie to rzecz możliwa do osiągnięcia nawet dla kobiet, które mają bardzo słabą płytkę. Metod wzmacniania i przedłużania paznokci jest obecnie co najmniej kilka. Wizyta u dobrej manicurzystki może zmienić nawet najbardziej zaniedbane dłonie w dłonie modelki – i to w zaledwie godzinę. Wiele pań chciałoby nauczyć się sztuki przedłużana paznokci, a niektóre nawet myślą o wyspecjalizowaniu się w niej i założeniu własnego salonu. By to osiągnąć, niezbędny jest dobry kurs paznokci żelowych, którego ukończenie otwiera drzwi do pracy z dłoniami klientek.

Przecież wszystko jest w Internecie!

Niektóre panie zadają pytanie, dlaczego ktoś ma płacić za profesjonalny kurs, skoro wszystko obecnie dostępne jest w Internecie: zarówno tanie materiały do przedłużania i zdobienia paznokci, jak i tysiące blogów oraz poradników video. Odpowiedź jest prosta: profesjonalny kurs nauczy nas nie tylko tego, jak ładnie ozdobić paznokcie, ale także jak zająć się paznokciami bezpiecznie, higienicznie, a przede wszystkim jeszcze bardziej nie zniszczyć płytki. Dla przykładu, wiele domorosłych manicurzystek zaleca spiłowywanie lakieru hybrydowego z paznokci, czym można poważnie zniszczyć płytkę. Tymczasem powinno się go tylko lekko nadpiłować i cierpliwie poczekać, aż nasiąknie acetonem z wacika. To właśnie niepoprawne usuwanie lakieru hybrydowego buduje mit, że noszony na dłuższą metę niszczy płytkę. Takich przykładów można by podać jeszcze wiele.

Nie tylko zdobienie

Zapisanie się na profesjonalny kurs sprawia, że wiedzę przyswaja się krok po kroku, zamiast tonąć w nadmiarze informacji. Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że profesjonalny kurs to nie tylko zdobienie paznokci żelowych wymyślnymi wzorami. To także wiedza o tym, jak odpowiednio przygotować naturalną płytkę do położenia żelu, jak poradzić sobie z jego nadmiarem, pracować z szablonami i jakie są zasady jego utrwalania. Samo zdobienie paznokci to zaledwie mała część wiedzy, którą powinna mieć profesjonalna manicurzystka.


Wyposażając u nas gabinet, szkolenia

otrzymasz w prezencie!