Nowość – The EnerJet™

Stworzony w technologii JVR™ – Jet Volumetric Remodeling Technology
Połączenie energii kinetycznej i substancji naprawczej.

EnerJet™ to przełomowa, opatentowana metoda do redukcji zmarszczek, bezoperacyjnego liftingu, remodelowania blizn i skóry. Zabiegi gwarantują bezpieczeństwo, są przeznaczone dla wszystkich typów skóry i mogą być wykonywane przez cały rok. Badania kliniczne potwierdzają natychmiastowe i długotrwałe efekty.
Kinetycznie wprowadzany kwas hialuronowy zastosowanie:
– bezoperacyjny lifting, spłycenie zmarszczek
– remodelowanie blizn, bliznowców
– remodelowanie, zagęszczenie skóry
Technologia
– Enerjet™ w sposób pneumatyczny wprowadza głęboko do warstwy skóry właściwej strumień kwasu hialuronowego lub innego środka naprawczego ( bez igieł).
– Kwas hialuronowy w połączeniu z energią kinetyczną wywołuje kontrolowany mikrouraz aktywując naturalny proces regeneracyjny organizmu.
– Punkt wejściowy strumienia w naskórku ma tylko 200 mikronów pozostawiając minimalny ślad. Strumień rozprzestrzenia się w skórze pokrywając obszar o 1000 razy większy w porównaniu z wkłuciem igły.
– Unikalna, zaawansowana technologia EnerJet™ zapewnia natychmiastowe i długotrwałe efekty bez stosowania igieł i energii termicznej.
– EnerJet™ polepsza wygląd i gęstość skóry, redukuje oznaki starzenia się skóry nawet w najdelikatniejszych miejscach, takich jak: dłonie, dekolt, szyja, policzki, skóra wokół oczu i ust.
Zalety
• krótki czas zabiegu
• minimalna ilość zabiegów, 2-3
• bez stosowania igieł i energii termicznej
• zabiegi można wykonywać przez cały rok, dla wszystkich typów skóry
• natychmiastowe rezultaty i długotrwały efekt
• bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do codziennych zajęć
• przeznaczony do stosowania z kwasem hialuronowym lub innymi substancjami naprawczymi

Technologia JVR™

Jet Volumetric Remodeling – JVR™ to opatentowana technologia bezigłowa, która jednocześnie podaje energię kinetyczną i kwas hialuronowy lub inną substancję naprawczą w głąb do warstwy skóry właściwej. Pozwala to uzyskać efekt mikrourazu o kontrolowanej głębokości w celu aktywizacji przebudowy skóry właściwej.
Połączone działanie kontrolowanego mikrourazu i substancji stymuluje naturalne procesy naprawcze organizmu prowadząc do regeneracji skóry. Molekuły kwasu hialuronowego wchłaniają wodę zapewniając szybki efekt i wywołują natychmiastową i widoczną poprawę.
Długotrwały proces reorganizacji bazujący na unikalnym typie urazu pobudza tworzenie kolagenu, tworząc grubszą tkankę i zapewniając długotrwały efekt zdrowej i odmłodzonej skóry.
Technologia JVR™ w sposób precyzyjny dostarcza energię kinetyczną i substancję naprawczą tworząc punkt wejściowy w naskórku o wielkości tylko 200 mikronów.
Po dotarciu w głąb do warstwy skóry właściwej, strumień kwasu hialuronowego rozprzestrzenia się poziomo pokrywając obszar 1000 razy większy od podania preparatu igłą. Zapewnia to penetrację i działanie środka na większy obszar skóry właściwej i tym samym maksymalną skuteczność zabiegu.
Cząstki kwasu hialuronowego działają jak “ nano – pociski”. Rozprzestrzeniając się w skórze właściwej wywołują efekt głębokiego wolumetrycznego mikrourazu. Następuje stymulacja fibroblastów do tworzenia nowych włókien kolagenowych. To unikalna technologia i jedyna na świecie, która wykorzystuje środek naprawczy do wywołania mikrourazu.
Tak jak w przypadku innych metod, potrzebny jest czasy, aby uzyskać długofalowe, widoczne efekty odnowy skóry, a zabieg może wymagać powtórzenia. Unikalna technologia EnerJet™ pokonała jednak czas oczekiwania na rezultaty zapewniając pierwszy efekt natychmiast po zabiegu. Pacjent widzi więc poprawę już po zabiegu, a efekt ten zostaje wzmocniony po zakończeniu procesów regeneracyjnych i zwiększeniu gęstości skóry.
Substancja naprawcza rozproszona w skórze właściwej aktywuje wewnątrzkomórkowe szlaki sygnałowe (CR44) pobudzające proces naprawy mikrourazów i gromadzi oraz zatrzymuje cząsteczki wody poprawiając miejscowe nawilżenie i zwiększając objętość tkanek w okolicy poddanej zabiegowi.
Bezpieczeństwo jest wiodącą zaletą technologii JVR™, która oddziałuje wewnątrz skóry właściwej, unikając uszkodzenia naskórka ( punkt wejściowy do 200 mikronów). Ponadto EnerJet™ oddziałuje tylko na wytyczony obszar skóry.
Dodatkowym walorem jest możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok i stosowania EnerJet™ w przypadku wszystkich typów skóry.
EnerJet™ – technologia JVR™ zapwenia:
– skuteczny remodeling w oparciu o energię kinetyczną i środek naprawczy
– znacznie głębszą penetrację, do warstwy skóry właściwej ( do 6 mm), w porównaniu z innym technologiami emitującymi energię
– mikrocząstki kwasu hialuronowego pokrywają obszar 1000 razy większy w porównaniu do podania preparatu igłą
– bezigłowe, bezpieczne i szybkie zabiegi
– widoczne natychmiastowe i długotrwałe efekty

Informacje i zamówienia 607-412-001


Wyposażając u nas gabinet, szkolenia

otrzymasz w prezencie!