Przedłużanie rzęs. Łatwe czy nie?

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs stało się ostatnio bardzo popularne. Kobiety chętnie z niego korzystają, gdyż „zrobione” w ten sposób oko wygląda naprawdę spektakularnie. Żadna maskara nie daje takiego efektu, jak dobrze przedłużone rzęsy. Panie chętnie korzystają z tej usługi przed wielkimi wyjściami, a także przed wyjazdem na urlop. Mogą zapomnieć na nim o spływającym z oka tuszu, a wyglądają pięknie nawet tuż po wyjściu z basenu.

Odpowiedni kurs

Na przedłużanie rzęs cały czas nie spada popyt. Nic więc dziwnego, że jest coraz więcej chętnych na kurs przedłużania rzęs. Część pań ze świadczenia tej usługi chce czerpać stały dochód, a część tylko dorobić do pensji. I nic dziwnego: poza rzęsami i akcesoriami niezbędnymi do przedłużania rzęs potrzebują tylko specjalnego łóżka, na którym mogłyby przyjmować klientki. Wszystkich tajników pracy zdążą nauczyć się na kursie. Tam dowiedzą się, jakich rzęs i klejów można używać do przedłużania, jakie są metody ich mocowania, jak delikatnie je usunąć, a przede wszystkim jak zabezpieczyć podczas klejenia oczy klientki, by nie zrobić jej krzywdy. Tylko osoby, które posiadają świadectwo ukończenia kursu, doskonale rozumieją, jak przebiega cały proces i co należy zrobić w sytuacjach awaryjnych.

Czy każdy może się tego nauczyć?

Panie, które myślą o zrobieniu kursu przedłużania rzęs często zadają pytanie, czy tej sztuki może nauczyć się każdy. Odpowiedź na to pytanie jest prosta: tak. Kursy prowadzone są w taki sposób, aby każda z kursantek miała czas na przyswojenie teorii i przećwiczenie praktyki. Należy pamiętać tylko o tym, że klejenie rzęs wymaga ogromu cierpliwości i dokładności, nie jest to więc praca dla osób niecierpliwych. Kurs klejenia rzęs nie wymaga również specjalnego talentu i ogromnej wyobraźni estetycznej. Dokładnie i precyzyjnie przedłużone rzęsy zawsze będą wyglądały ładnie. I odwrotnie: nawet wysokiej jakości rzęsy nie będą wyglądały dobrze, jeśli będą posklejane ze sobą i niechlujnie przymocowane.


Wyposażając u nas gabinet, szkolenia

otrzymasz w prezencie!