Roczna Szkoła Kosmetyczna – kriolipoliza i żelazko antycellulitowe

Dziś słuchaczki Rocznej Szkoły Kosmetycznej w Zielonej Górze miały zajęcia z kriolipolizy i żelazka antycellulitowego. Nauka została połączona z przyjemnością 😊 Dziewczyny spróbowały zabiegów na własnej skórze.

Kriopoliza to zabieg, którego celem jest oddziaływanie na komórki tłuszczowe za pomocą specjalnej głowicy z próżniowym aplikatorem. Podczas zabiegu tkanka tłuszczowa jest zasysana i ochładzana. Komórki tłuszczowe silnie reagują na zimno – rozpadają się, po czym stopniowo są eliminowane z organizmu. W efekcie zabiegu partie ciała na których stosowana była kriopoliza zmniejszają swoją objętość. Zabieg ten może być z powodzeniem przeprowadzany w obrębie karku, ramion, brzucha, pośladków, ud oraz łydek.

Żelazko antycellulitowe to innowacyjna metoda, która służy do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i drenażu limfatycznego, czyli tego, na czym nam kobietom zależy. Urządzenie wykorzystuje najnowsze technologie: masaż próżniowy, prądy TENS oraz chromorewitalizację. Zabieg rozbija i rozmasowuje cellulit, modeluje sylwetkę, aktywizuje metabolizm, pobudza mięśnie, działa ujędrniająco i detoksykujaco. Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować pozytywne efekty. Skóra jest zaróżowiona, wygładzona i bardziej napięta, a cellulit mniej widoczny. Dla uzyskania pełnego efektu zalecane jest zastosowanie serii zabiegów.

Jesteś zainteresowana połączeniem nauki z przyjemnością? Chcesz rozwijać swoje pasje i poszerzyć kompetencje?

Dołącz do nas! Prowadzimy nabór na rok szkolny 2018/2019. Wszelkie informacje o Rocznej Szkole Kosmetycznej znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy!

 


Wyposażając u nas gabinet, szkolenia

otrzymasz w prezencie!