Skuteczna promocja Twojego salonu w internecie 🔝🔝🔝

Skuteczna promocja Twojego salonu w internecie

Czy wiesz, że już prawie 14 milionów Polaków ma konto na Facebooku? Skoro Twoi obecni i potencjalni klienci są tam aktywni, to najwyższy czas, abyś nauczył/a się w jaki sposób możesz tam promować swój biznes i nawiązać relacje.

Zdobądź kompleksową wiedzę z zakresu social media i online marketingu w branży, w której pracujesz! Zyskaj lojalniejszych klientów, skuteczniej wypromuj swój biznes, aby przyniósł jeszcze większe zyski.

Szkolenie „Skuteczna promocja Twojego Salonu” skierowana jest do właścicieli i pracowników z branży Beauty (kosmetyczki, wizażystki, fryzjerki, masażystki, lekarze medycyny estetycznej, menadżerowie salonów itp.).

Aby jeszcze efektywniej promować swój biznes z branży beauty musisz zrozumieć czym jest marketing w tym właśnie kontekście, dlaczego należy go robić i w jaki sposób.

Program szkolenia:

Marketing w branży beauty
Online marketing (strona internetowa, blog, media społecznościowe, SEO)
Media społecznościowe polecane w branży beauty (Facebook, Instagram, Pinterest, Youtube)
Jak i co robić w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest, Youtube)
Przydatne narzędzia i aplikacje
Case Studies (dobre przykłady z Polski i zagranicy)

Termin: 25/09 godz. 15:00 – 21:00

Cena: 650 zł

Zapisy: http://www.beautyexpert.edu.pl/

Szkolenie prowadzi Aleksandra Zembrzuska, która z wyróżnieniem ukończyła studia licencjackie z Media and Communication Studies oraz magisterskie z Advanced Marketing Specialist Masters na Aberystwyth University, na którym studiował Książe Karol. Zdobyła doświadczenie pracując jako marketingowiec w wielu firmach w Wielkiej Brytanii. Jako certyfikowany szkoleniowiec szkoliła firmy oraz wykładała na Glyndwr University z social media oraz zintegrowanego marketingu. Od 2013, w Polsce, pomaga małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom zarządzając ich online marketingiem i mediami społecznościowymi. W 2015 roku szkoliła grupowo i indywidualnie ponad 50 dziennikarzy z Radia Zachód, Radia Zielona Góra oraz Radia Gorzów.

Opinie:

Pani Aleksandra Zembrzuska była odpowiedzialna za przeprowadzenie cyklu szkoleń grupowych i indywidualnych dla dziennikarzy Radia Zachód, Radia Zielona i Radia Gorzów. Doradztwo było ukierunkowane na wykorzystanie potencjału mediów społecznościowych w redakcyjnej pracy. Należy podkreślić jej profesjonalne przygotowanie do powierzonego zadania, zaangażowanie oraz elastyczne podejście do indywidualnych predyspozycji i potrzeb dziennikarzy. Polecam jej usługi wszystkim, którzy chcą rozpocząć profesjonalne wykorzystanie mediów społecznościowych w swojej pracy.

Janusz Życzkowski / Radio Zachód

Aleksandra pracowała w naszej fundacji ponad dwa lata jako główny marketingowiec i szkoleniowiec. Oprócz zarządzania marketingiem, szkoliła indywidualnie pracowników oraz inne organizacje. Podczas szkoleń, swoją pasją do marketingu i mediów społecznościowych potrafiła zarazić największych sceptyków. Polecam!

Victoria Milner, Business Support Manager, The Association of Voluntary Organisations in Wrexham, Wielka Brytania

Studenci naszego Departamentu mięli możliwość wzięcia udziału w praktycznych wykładach z zakresu Social Media i zintegrowanego marketingu prowadzonych przez Aleksandrę Zembrzuską. Wiedza wyniesiona z wykładów pomogła im w grupowych projektach, a jej entuzjazm zainspirował wielu do wyboru kariery w mediach społecznościowych.

Angela Ferguson, wykładowca Media & Communications na Glyndwr University, Wielka Brytania


Wyposażając u nas gabinet, szkolenia

otrzymasz w prezencie!